Przedłużanie rzęs – szkolenie

Dla osób, które chciałyby zdobyć umiejętności, zwiększające przewagę na rynku usług kosmetycznych, SECRET LASHES przygotowało specjalne kursy. Szkolenie z przedłużania rzęs pozwala nabyć wiedzę i pozyskać umiejętność skutecznego przeprowadzania tego zabiegu i uzyskania jak najlepszych efektów. Oferowane są 3 typy kursów:

  • 1-dniowe szkolenie “Volume Russian Style 2D-8D” |  1290 zł brutto
  • 1-dniowe szkolenie przedłużania rzęs z zastosowaniem metody 1:1 | 990 zł brutto
  • 5-dniowe, kompleksowe szkolenie Expert przedłużania rzęs wraz z rekonstrukcją brwi | 3900 zł brutto
  • 5-godzinne szkolenie Lash Lifting  | 850 zł brutto

Co obejmuje teoria?

W ramach kursów uczestnicy przyswajają sobie zasady BHP (przygotowanie miejsca do pracy, zasady dezynfekcji i higieny osobistej). Dalej omawiane są wskazania do danego zabiegu oraz przedstawiane są przeciwwskazania. Uczestnicy zapoznają się z narzędziami i produktami, stosowanymi podczas zabiegów zagęszczania i przedłużania rzęs. Celem tej części kursu jest też uświadomienie uczestnikom, jak wygląda zabieg, jaki kształt może mieć ludzkie oko oraz jak zbudowana jest rzęsa. Mówi się tu również o tym, jak przygotować klientkę do konkretnego zabiegu. Nie bez znaczenia jest również późniejsza pielęgnacja. Szkolenie przedłużania rzęs uczy ponadto, jak poradzić sobie z ewentualnymi błędami i jak usuwać zagęszczone rzęsy.

Czego uczymy w części praktycznej?

Część praktyczna uzależniona jest od wybranego typu szkolenia, można jednak poćwiczyć nabyte umiejętności zarówno na treningowej główce, jak i na modelce. Uczestniczka dowie się, jak ustalać z klientką odpowiednią długość rzęs oraz ich skręt i jak przygotować rzęsy. W Volume Russian Style 2D-8D kursantki uczą się robić wachlarze i poprawnie wklejać je na rzęsy, a także formować je. W kursie metody 1:1 uczestniczki ćwiczą właściwe chwytanie i wklejanie rzęs wraz z ich formowaniem. Kurs przedłużania rzęs w wersji Expert zawiera wszystkie te umiejętności oraz dodatkowo wiedzę na temat rekonstrukcji brwi dwiema metodami.

Terminy i miejsce szkoleń

Daty kursów ustalane są indywidualnie z zainteresowanymi. Szkolenia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Miejsce kursu: instytut szkoleniowy Madame Art, ul. Katowicka 11/b2 (Poznań). Wszelkie materiały szkoleniowe są zapewnione. Szkolenia kończą się uzyskaniem tytułu stylisty rzęs Secret Lashes (w przypadku kursu Expert – również stylisty brwi Secret Eyebrows) oraz międzynarodowego certyfikatu.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00