Modelowanie i powiększanie ust

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, ale nic tak jej nie opromienia, jak piękny i szczery uśmiech.

Ułożeniem ust wyrażamy bardzo wile emocji. Zaciskamy je w wąską kreskę w niezadowoleniu, lekko przygryzamy wargę w niepewności, wydymamy usta w dezaprobacie, lub rozciągamy je w szerokim uśmiechu!

Oczywiście usta to również piękny element naszej twarzy, który podkreślamy nadając charakteru, blasku i świeżości a czasem też… tajemnicy.

W Madame Art wiemy, jak ważnym atrybutem kobiecości są usta!

Dlatego oferujemy zabiegi nawilżania i modelowania, które sprawią, że staną się one piękne, pełne i symetryczne.

Skorzystaj z jednego z naszych zabiegów modelowania ust w naszym poznańskim atelier zabiegowym Madame Art

Russian Lips

Jest to sposób na naturalne podkreślenie ust. Zabieg, nadający im pożądany kształt i objętość. To piękniejsze i pełniejsze usta z naturalnie zarysowanym łukiem Kupidyna.

Eternity Lips Refresh

To idealne rozwiązanie dla ust potrzebujących głębokiego nawilżenia i odmłodzenia. Dzięki niemu usta stają się aksamitne, pełne witalności i świeżości.

Eternity Lips Volume 

Dzięki tej technice możemy wymodelować i powiększyć asymetryczne lub wąskie usta jednocześnie je odświeżając i ujędrniając.

Paris Lips

Tę metodę modelowania ust na płasko pokochały nie tylko rodzime poznanianki, ale i kobiety na całym świecie! Po zabiegu linie ust układają się w delikatną kokardkę, nie są jednak zbyt mocno uwypuklone. Dzięki temu unikamy efektu „dzióbka”. Górna warga przy łuku Kupidyna zostaje wymodelowana na płasko, dolna natomiast wąsko i (o ile jest taka możliwość) w delikatny łuk.

To jednak nie wszystko!

Aby podkreślić intensywność czerwieni wargowej, delikatnie uwypuklić uzyskany efekt symetrii i powiększenia ust skorzystaj z zabiegu makijażu permanentnego w wykonaniu utytułowanych poznańskich mistrzów w Madame Art. Nasze wykonanie makijażu ust w technice bezkonturowej nie ma sobie równych!

 

Tak piękne, pełne blasku i intensywności usta tylko w Madame Art. Daj się skusić ;)!

Zobacz video z zabiegu modelowania ust techniką Paris Lips

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00