Usuwanie makijażu permanentnego

 

NIE TO PIĘKNE, CO PIĘKNE, ALE TO, CO SIĘ KOMU PODOBA (J.A. Morsztyn)

 

I tu moglibyśmy postawić kropkę.

Jednak bywa inaczej.

To, co niegdyś było piękne, bądź miało w założeniu zdobić nasze ciało i dopełniać wizerunku, czasem nijak nie daje się wpisać w ten kanon.

 

Makijaż permanentny, który nie zdobi…

Tatuaż, który zamiast radosnych chwil, przywołuje bolesne wspomnienia…

Lista z pewnością może być bardzo długa.

Nosimy na ciele efekt błędnej decyzji, zbytniego uleganiu modzie, a czasem oddania się w niewłaściwe ręce.

 

Na szczęście tak nie musi być.

 

W Madame Art mamy sprawdzone metody na to, aby przywrócić piękny wygląd i radość klientom.

Aby skutecznie usunąć makijaż permanentny lub tatuaż.

Nasi specjaliści poprzez fachowo zaplanowane i dobrane zabiegi sprawiają, że źle wykonany, przerysowany lub niesymetryczny makijaż, lub tatuaż, który stał się niechcianą pamiątką, odchodzi w niepamięć.

 

Chcesz skorygować kreski na powiekach, usunąć przerysowane brwi? Najlepsi specjaliści w Poznaniu czekają w Madame Art!

Dopracowany plan zabiegów to klucz do osiągnięcia idealnego efektu

 

Dlaczego kładziemy nacisk na stworzenie indywidualnie dobranego planu terapii?

 

Dlatego, że metody usunięcia makijażu permanentnego lub tatuażu muszą być odpowiednio dostosowane do:

  • rodzaju pigmentu,
  • jakości i sposobu jego wykonania,
  • miejsca, w którym się znajduje,
  • wielkości zapigmentowanego obszaru,
  • reakcji skóry na zaproponowane zabiegi.

 

Wszystkie te czynniki są niezmiernie ważne i mają wpływ na efekt wykonywanych zabiegów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule na naszym blogu.

 

Zanim przystąpimy do wykonania zabiegu zbieramy szczegółowy wywiad z klientem, sprawdzamy reakcję skóry na preparaty oraz zachowanie samego pigmentu. Dzięki temu możemy zaplanować krok po kroku optymalne i spersonalizowane rozwiązanie zapewniające również odpowiednią regenerację.

 

Metody usuwania makijażu permanentnego i tatuażu w Madame Art w Poznaniu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w korygowaniu źle wykonanego makijażu oraz usuwaniu pigmentacji (również tatuaży) możemy dobrać odpowiedni rodzaj lasera oraz preparaty wspomagające (removery).

 

Laseroterapia – nowoczesna technologia na ratunek

W Madame Art jako jedni z nielicznych używamy aktywnego lasera pikosekundowego ze zmienną plamką oraz pasywnego lasera nanosekundowego. Taki wybór daje nam możliwość idealnego dobrania urządzenia do potrzeb zapigmetowanej skóry.

 

Laseroterapia w przypadku usuwania pigmentacji jest jednym z najlepszych rozwiązań, gdyż możliwość użycia wiązki laserowej w czasie o wiele krótszym niż jedna sekunda (nano-, lub pikosekunda) umożliwia działanie na pigment z dużą mocą, zapewniając elastyczność rozłożenia energii, bez uszczerbku dla organizmu. Dzięki zastosowaniu tej metody barwnik zostaje rozbity na mikrocząsteczki, które w naturalny sposób zostają wchłonięte, a następnie wydalone z naszego organizmu. Zabiegi laserowe ograniczają do minimum opuchliznę i podrażnienie skóry, dzięki czemu skracają maksymalnie proces gojenia.

 

Removery – udany związek to podstawa

Jednak laseroterapia nie jest jedyną metodą, którą stosujemy. W wielu przypadkach głównie ze względu na użyty pigment sięgamy również po removery, korzystając z zabiegów łączonych. Removery to związki chemiczne (bezpieczne w rękach doświadczonego specjalisty), których rolą jest oddziaływanie na składniki zawarte w pigmencie i jego spoiwie. Ułatwiają one jego rozbicie na cząsteczki i „wypłukanie” ze skóry.

 

Możemy się pochwalić, że jako nieliczni w Poznaniu usuwamy makijaż permanentny wykonując w pełni bezpieczne zabiegi z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Stosowane przez nas metody nie niszczą cebulek włosa oraz nie uszkadzają skóry.

 

Połączenie wspomnianej już wiedzy i doświadczenia* najlepszymi laserami oraz preparatami daje nam możliwość pracy na bardzo delikatnych obszarach ciała (jak powieki) oraz podjęcia się usuwania tatuaży czy makijażu, które kwalifikują się jako niezwykle trudne do zniwelowania.

 

„Dziwny” kolor makijażu? – Daj nam chwilę

Nie zawsze makijaż, który np. zmienił kolor trzeba usuwać. Niechciane odcienie (pomarańczowe, zielonkawe, niebieskie itp.), korygujemy w Madame Art za pomocą krótkiego zabiegu przy użyciu lasera, który odwraca proces wybarwienia się pigmentu na niepożądany kolor.

 

W Madame Art najważniejszy jest klient

Holistyczne podejście, którym się kierujemy pozwala nam z dużą uważnością zadbać o klienta i stan jego skóry również po skończonych zabiegach. Dlatego nasz plan zakłada odbudowę i wzmocnienie skóry poprzez zastosowanie skin needling i karboksyterapii.

 

W naszym poznańskim salonie nie tylko usuniemy brwi, kreski czy skorygujemy usta. Wykonamy również idealnie dobrany zarówno pod względem kształtu, jak i koloru nowy makijaż permanentny.

 

Umów się na konsultację – to pierwszy krok, aby odzyskać piękny look, resztę zostaw nam!

 

* Magdalena Mazurek dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jest jedyną biegłą sądową w Polsce z zakresu wykonania (w tym analizy błędów) oraz usuwania makijażu permanentnego, jak również usuwania tatuażu.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00

Sobota – 10:00-15:00