Kwas hialuronowy

Revanesse jest żelem kwasu hialuronowego, stosowanym w niewielkich ilościach, a jego cel to redukcja zmarszczek, modelowanie twarzy, konturowanie ust i rewitalizacja skóry całego ciała. Stabilizowany kwas hialuronowy wykorzystywany przy produkcji Revanesse jest pochodzenia niezwierzęcego. Oznacza to, że nie jest wymagane przeprowadzanie testów skórnych przed zabiegiem, a ryzyko reakcji alergicznej lub związanej z nadwrażliwością jest zminimalizowane

Rezultaty zabiegów są natychmiastowe i długotrwałe. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Kwas hialuronowy utrzymuje się przez 8-18 miesięcy. W celu podtrzymania efektu modelowanie lub powiększania ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6. miesięcy. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Revanesse zostało potwierdzone przez FDA w USA.

Zmarszczki

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, zapewniamy rozwiązanie, które daje spektakularne efekty estetyczne – kwas hialuronowy. Poznań to siedziba naszej kliniki medycyny estetycznej, gdzie zapraszamy Cię, aby wygładzić poniższe zmarszczki:

 • fałdy nosowo-wargowe
 • bruzda nadbródkowa

  Wolumeria twarzy

  Revanesse zapewnia naturalne powiększenie policzków i stworzenie bardziej wyrazistej brody. Jeśli zabieg chirurgiczny jest dla Ciebie zbyt inwazyjną procedurą, Revanesse może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Wydłużanie twarzy, podkreślanie policzków, zaznaczanie linii brody, modelowanie owalu twarzy, to tylko kilka możliwości znanych kobietom na całym Świecie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W Poznaniu pracują najwyższej klasy specjaliści, których doświadczenie i wiedza pozwoli Ci stworzyć maksymalnie naturalny efekt i zniwelować asymetrię twarz, czy też poprawić profil. Niechirurgiczne metody prostowania nosa, to także zasługa Revanesse. Odwiedź nas w mieście Poznań, gdzie powiększanie ust, czy inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to codzienność, zmieniająca samopoczucie i wygląd klientki, bez chirurgii plastycznej.

  ul. Katowicka 11/b2
  61-131 Poznań
  kom: +48 533 55 22 09

  Pon – Pt – 10:00-18:00