Restylane

Produkty Restylane wygładzają zmarszczki, kształtują kontur twarzy, tworzą pełniejsze usta i odmładzają skórę.

kwas1

Restylane jest żelem kwasu hialuronowego, stosowanym w niewielkich ilościach w celu redukcji zmarszczek, modelowania twarzy, konturowania ust i rewitalizacji skóry całego ciała. Stabilizowany kwas hialuronowy wykorzystywany przy produkcji Restylane jest pochodzenia niezwierzęcego. Oznacza to, że niewymagane jest przeprowadzanie testów skórnych przed zabiegiem Restylane a ryzyko reakcji alergicznej lub związanej z nadwrażliwością jest zminimalizowane.

Rezultaty zabiegów Restylane są długotrwale, lecz nie permanentne. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Rezultaty zabiegu Restylane utrzymują się przez 8-18 miesięcy. W celu podtrzymania efektu uzyskanego w okolicy ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6 miesięcy.

Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w ponad 75 światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

kwas2
Górna część twarzy

1. Poziome zmarszczki czoła
2. Zmarszczki gładzizny
3. Linia brwi

Środkowa część twarzy

4. Zmarszczki okołooczodołowe
5. Dolina łez
6. Nos
7. Modelowanie policzków

Dolna część twarzy

8. Fałdy wargowo-nosowe
9. Zmarszczki palacza
10. Kontur ust
11. Zmarszczki śmiechowe
12. Linie marionetki
13. Wypełnienie ust
14. Kształtowanie brody

ZMARSZCZKI

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, poczynając od wygładzenia kurzych łapek, zmarszczek palacza do korygowania głębokich fałd i lwiej zmarszczki, zapewniamy rozwiązanie, które daje spektakularne efekty estetyczne. Produkty Restylane mogą wygładzić poniższe zmarszczki:

  • fałdy nosowo-wargowe
  • kurze łapki
  • zmarszczki palacza
  • zmarszczki śmiechowe
  • lwia zmarszczka

WOLUMERIA TWARZY

Restylane zapewnia naturalne powiększenie policzków i stworzenie bardziej wyrazistej brody. Jeśli zabieg chirurgiczny jest dla Ciebie zbyt inwazyjną procedurą, Restylane może pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Dzięki delikatnie zwiększonej objętości brody i policzków, Restylane kształtuje i podkreśla wspomniane obszary tworząc młodzieńczy, bardziej wyrazisty wygląd.

Restylane może pomóc w podkreśleniu rysów Twojej twarzy tworząc: wyraźniejszy zarys kości policzkowych oraz bardziej wyrazistą brodę.

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00