Kwas hialuronowy

Restylane jest żelem kwasu hialuronowego, stosowanym w niewielkich ilościach, a jego cel to redukcja zmarszczek, modelowanie twarzy, konturowanie ust i rewitalizacja skóry całego ciała. Stabilizowany kwas hialuronowy wykorzystywany przy produkcji Restylane jest pochodzenia niezwierzęcego. Oznacza to, że nie jest wymagane przeprowadzanie testów skórnych przed zabiegiem, a ryzyko reakcji alergicznej lub związanej z nadwrażliwością jest zminimalizowane

Rezultaty zabiegów Restylane są natychmiastowe i długotrwałe. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Kwas hialuronowy utrzymuje się przez 8-18 miesięcy. W celu podtrzymania efektu modelowanie lub powiększania ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6. miesięcy. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w ponad 75 światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Zmarszczki

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, poczynając od wygładzenia kurzych łapek, zmarszczek mimicznych do korygowania głębokich fałd i lwiej zmarszczki, zapewniamy rozwiązanie, które daje spektakularne efekty estetyczne – kwas hialuronowy. Poznań to siedziba naszej kliniki medycyny estetycznej, gdzie zapraszamy Cię, aby wygładzić poniższe zmarszczki:

  • fałdy nosowo-wargowe
  • kurze łapki
  • zmarszczki palacza
  • zmarszczki mimiczne
    • zmarszczki wokół oczu
  • zmarszczki wokół ust
  • zmarszczki na czole
  • zmarszczki na szyi i dekolcie
  • lwią zmarszczkę

Wolumeria twarzy

Restylane zapewnia naturalne powiększenie policzków i stworzenie bardziej wyrazistej brody. Jeśli zabieg chirurgiczny jest dla Ciebie zbyt inwazyjną procedurą, Restylane może
pomóc w przywróceniu utraconej objętości twarzy w naturalny sposób. Wydłużanie twarzy, podkreślanie policzków, zaznaczanie linii brody, modelowanie owalu twarzy, to tylko kilka możliwości znanych kobietom na całym Świecie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W Poznaniu pracują najwyższej klasy specjaliści, których doświadczenie i wiedza pozwoli Ci stworzyć maksymalnie naturalny efekt i zniwelować asymetrię twarz, czy też poprawić profil. Niechirurgiczne metody prostowania nosa, to także zasługa Restylane. Odwiedź nas w mieście Poznań, gdzie powiększanie ust, czy inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to codzienność, zmieniająca samopoczucie i wygląd klientki, bez chirurgii plastycznej.

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00

OBSERWUJ NAS