Nieudany makijaż permanentny, czyli jak w Madame Art

przywracamy piękny wygląd

Która z nas nie chciałaby za każdym razem, gdy spogląda w lustro, czuć zadowolenie i radość? 

Jesteśmy perfekcjonistkami, dbającymi o każdy detal naszego wyglądu. Dążącymi do osiągnięcia efektu, który usatysfakcjonuje nas w pełni. 

Lubimy dodać sobie blasku, podkreślić figurę, rysy twarzy, a to wszystko w zależności od nastroju i okoliczności. Chętnie sięgamy do różnych rozwiązań, by podkreślić naszą urodę – od kosmetyków po zabiegi.

Niestety, czasem okazują się one nietrafione, zwłaszcza gdy efekt daleki jest od naszych oczekiwań. Zamiast eksponować nasze piękno, spędzamy czas na ukrywaniu niepożądanego rezultatu zmian. Nasza samoocena spada, czujemy się oszukane i oszpecone. 

O czym mowa?

 

O nieudanym makijażu permanentnym

Można upatrywać wiele przyczyn tego, że zamiast cieszyć się pięknym, dobranym do rysów twarzy, symetrycznym i naturalnym makijażem płaczemy w poduszkę.

Faktem jest, że na przestrzeni lat zmieniły się techniki wykonywania makijażu oraz używane preparaty i narzędzia, jednak w większości za błędy w wykonaniu makijażu odpowiada człowiek.

 

Nieudane PMU to najczęściej brak:

 • doświadczenia
 • odpowiedniej wiedzy i umiejętności
 • profesjonalnych narzędzi
 • precyzyjnej oceny kondycji skóry
 • zapoznania się z problemami zdrowotnymi, z jakimi boryka się klient.

Cóż, lista jest długa.

Warto jednak zaznaczyć, że czasami wpływ na niezadowalający efekt makijażu mają również: nieodpowiednia pielęgnacja pozabiegowa oraz zabiegi, jakim poddaje się klientka po wykonaniu makijażu.

 

Madame Art na ratunek!

Na szczęście w Madame Art mamy specjalistów o bogatym doświadczeniu oraz nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, aby z niezwykłym rezultatem przywrócić piękno naszym klientkom.

 • Usuwamy nieudane brwi, usta, kreski na powiekach.
 • Regenerujemy dogłębnie skórę.
 • Tworzymy nowy, symetryczny makijaż o odpowiednim kolorze.
 • Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. 

 

Jak usuwamy nieudany, niesymetryczny, o niewłaściwym odcieniu makijaż permanentny w naszym poznańskim salonie Madame Art?

Konsultacja on-line

Jeśli masz wykonany makijaż permanentny brwi, ust lub powiek i jesteś z niego niezadowolona, jako pierwszy krok do jego naprawy proponujemy konsultację on-line. Dzięki temu, oszczędzając czas, możemy określić wstępnie, z jakim rodzajem pigmentacji mamy do czynienia oraz stworzyć plan zabiegów. 

Poprawa nieudanego makijażu

Proces naprawy makijażu permanentnego jest wieloetapowy i złożony, jednak efekt w postaci całkowitej poprawy wizerunku oraz idealnie dopasowanego i wykonanego makijażu jest wart przejścia tej drogi.

ETAP I – WYWIAD

Bardzo ważny moment współpracy, dzięki któremu po:

 • konsultacji wstępnej,
 • określeniu przyczyn nieudanego PMU wykonanego w innym salonie,
 • zapoznaniu się z rodzajem pigmentu,
 • określeniu rodzaju skóry, poznanie trybu życia klientki,
 • preferencji odnośnie do nowego wyglądu

zostaje opracowany szczegółowy plan terapii.

Określamy rodzaj i przybliżoną liczbę zabiegów: niwelujących pigment (laser, remover) i odbudowujących skórę. Tworzymy również plan pielęgnacji pozabiegowej dla klientki OVA.

ETAP II – ZABIEGI

Wykorzystujemy lasery najnowszej generacji nano i picosekundowe , dzięki którym możemy usunąć w szybki i skuteczny sposób barwnik nie powodując uszkodzeń warstw skóry, w której się znajduje. Wpływa to na znaczne przyspieszenie gojenia oraz zmniejsza ilość potrzebnych zabiegów. Aby usunąć pigment, używamy również w pełni bezpiecznych removerów, których rolą jest wypłukanie pigmentu ze skóry. Oba rodzaje terapii mogą zostać połączone. Ilość zabiegów zależy od rodzaju i głębokości wprowadzenia barwnika w skórę.

 

ETAP III – REGENERACJA SKÓRY

Aby wykonać nowy makijaż, którego efektem klientka będzie mogła cieszyć się długi czas, musimy odpowiednio zadbać o miejsce pigmentacji. Proces odbudowy i wzmocnienia skóry, bardzo częstej zniszczonej przez starą pigmentację, sprzyja również wzmocnieniu cebulki włosa a w efekcie odrastaniu nowych włosków. Odżywiona i zadbana skóra z łatwością absorbuje nowy pigment, a proces gojenia przebiega szybko i bezproblemowo.

ETAP IV – WYKONANIE NOWEGO MAKIJAŻU

Nasi wielokrotnie nagradzani linergiści stworzą perfekcyjny makijaż idealnie dobrany zarówno pod względem kolorystycznym, jak i rysów twarzy, przywracając utracone piękno i radość.

 

Skontaktuj się z nami, wyślij zdjęcie, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Odwiedź Madame Art – niemożliwe zostawiamy za drzwiami! 

 

 

 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00