MIKROPIGMENTACJA ARTYSTYCZNA

Makijaż permanentny, powienien sprawiać Ci permanentną radość, dlatego musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. To właśnie dzięki tym cechom możemy stworzyć w Madame Art makijaż permanentny Twoich marzeń. Nasze linergistki nie tylko pracują na najbardziej bezpiecznym i precyzyjnym na świecie sprzęcie. Ich talent i umiejętność wydobywania naturalnego piękna zostały również nagrodzone I miejscem na Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long Time Liner® oraz złotymi medalami na mistrzostwach w Polsce. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu! W Madame Art kładziemy największy nacisk na to by makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbamy także o Twóje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich izanieczyszczeń organicznych. Boisz się bólu? Niepotrzebnie. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort.

Nouveau Contour

Marka Nouveau Contour uznawana jest za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę implantacji pigmentów na świecie. Dzięki niej wykonamy dla Ciebie subtelny, naturalny makijaż oczu, ust oraz brwi. W dodatku nie musisz martwić się o opuchlizny. Dzięki specjalnej technice pigmentacji opuchnięcia po zabiegu są niewielkie, a Ty możesz cieszyć się trwałym pięknem od samego początku.

DIAMANT BLADING

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet, a przede wszystkim klientek Madame Art! Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy najnowszą metodę pigmentacji za pomocą diamentu. Teraz jesteśmy w stanie stworzyć makijażem imitacje włosa tak cienkiego, że niemal nie do odróżnienia od naturalnego. Naturalny efekt nawet dla najbardziej wymagających klientek.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu w Madame Art jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

Kontur z plastycznym cieniowaniem – najczęściej wykonywany zabieg, idealny dla osób które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości.

Usta z całkowitym wypełnieniem – stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.

Usta 3D – Trójwymiarowy wygląd, efektowne powiększenie warg. Dzięki metodzie światłocienia możemy optycznie uwydatnić zbyt wąskie usta. Efekt Lipp Light potęguje wrażenie uwypuklenia.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

Nowośći!

Eye Light – świeża, biała kreska wewnątrz powieki, powiększająca optycznie oczy.

Elegant Eyeshadows – kolorowe, cieniowane powieki to teraz HIT. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami! Wszystko zależy od Ciebie!

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

Metoda Piórkowa / Microblading – druga po DIAMANT BLADING metoda zagęszczania naturalnych brwi. Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie i mało widoczne. Efekt bardzo lekki i naturalny.

Metoda Ombre – idealna dla osób wymagających dokładniejszego zaznaczenia linii brwi. Makijaż stanowi podkład dla naturalnych włosków, tworząc wrażenie gęstości i pięknego kształtu.

Metoda 3D – idealna dla wymagających klientek. Dokładnie i precyzyjne rozmieszczenie włosków w różnych kombinacjach kolorystycznych oraz grubościach. Idealny efekt puszystych, ale lekkich brwi. Nasz faworyt!

KONSULTACJA

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do skóry. Tutaj ogromne doświadczenie i duży wybór możliwych metod mają największe znaczenie.

Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie.

Nie obawiaj się. Przez zabiegiem narysujemy kształt i uzgodnimy kolor. Wszystko wspólnie.

Stawiamy na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.

 

Usta

Brwi

Oczy

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00