Magdalena

Perfekcjonistka zakochana w swoim zawodzie o bogatym 14-letnim doświadczeniu w  mikropigmentacji. Wielokrotnie na 1. podium w międzynarodowych mistrzostwach. Obecnie wciąż aktywnie – jako juror.

Magdalena jest twórczynią innowacyjnych metod mikropigmentacji, których jako główny trener uczy na szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej specjalizacja to trudne hiperrealistyczne jak również perfekcyjne konturowe techniki brwi oraz ust. Zajmuje się również zabiegami pigmentacji brodawki sutka, mikropigmentacji skóry głowy oraz nie boi się „naprawy” nieudanych makijaży.

Dzięki wielkiej uważności, dokładności, doświadczeniu i wiedzy z powodzeniem podejmuje się pracy z najtrudniejszymi przypadkami i zawsze potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie zwieńczone niesamowitym efektem.

Kamila

Miłośniczka naturalnych efektów makijażu permanentnego z 6-letnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w technikach bezkonturowych makijażu ust oraz w cudownych brwiach w różnych wersjach Ombre.

Przez lata rozwijała swój warsztat pod okiem Magdaleny Mazurek, a obecnie jako szkoleniowiec asystujący, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z adeptami sztuki mikropigmentacji.

To artystka pełna pasji i zaangażowania, bardzo dokładna i staranna.

Martyna

Specjalistka makijażu permanentnego, której dewizą jest ciągłe dążenie do perfekcji. Fascynatka delikatnych efektów – subtelnych wykończeń Ombre Brows oraz naturalnego podkreślenia ust Smudge Proof. Brwi i usta to przestrzeń, w której z bardzo dużą wrażliwością na potrzeby klientki, tworzy makijaż o niesamowitym efekcie.

Od 2014 odnosi sukcesy jako niezależny artysta makijażu permanentnego. Precyzja i niezwykłe umiejętności podkreślenia urody z zachowaniem naturalnego piękna to fundamentalne cechy jej warsztatu. Nie poprzestaje jednak na tym, stale podnosi swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń u najlepszych artystów w Polsce i na świecie.

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-18:00