Exilis

Profesjonalny zabieg EXILIS BTL – rewolucyjny i bezbolesny system usuwania nagromadzonej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki już w salonie Madame Art!

Czym jest

Zabieg Exilis BTL to zabieg przy pomocy rewolucyjnego urządzenia do modelowania i odmładzania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie Exilis wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (rozpoznanie – izolacja – dezaktywacja) przy redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała.

Jak wygląda i na czym polega zabieg Exilis BTL?

Osobie, która poddaje się zabiegowi Exilis przyklejany jest do ciała niewielki plaster połączony elektrodami z głowicą urządzenia. Ta niewielka głowica została wyposażona w specjalny ekran, a wmontowany system kontroli pozwala cały czas kontrolować temperaturę skóry pacjenta. Reakcja na zastosowaną temperaturę zawsze jest indywidualna i w każym momencie zabiegu, można zmienić jej parametry, by wyeliminować ewentualny dyskomfort. Długość terapii i masażu pacjenta uzależniony jest od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej i średnio trwa ok 30 minut. Wskazaniem do wykonania zabiegu Exilis BTL jest posiadanie minimum 1,5cm warstwy tkanki tłuszczowej. Efekt redukcji tkanki jest widoczny natychmiast po zabiegu w odchudzanej partii ciała. Jednorazowo można poddać działaniu Exilis BTL powierzchnię ciała do 1000 cm2 (np. brzuch i boczki).

Jakie są wskazania,by wykonać zabieg Exilis BTL?

przy redukcji tkanki tłuszczowej z ud, bioder i pasa
w ujędrnieniu skóry
przy redukcji cellulitu
w poprawie tekstury skóry
dla ujędrnienia i odmłodzenia skóry
dla osiągnięcia efektu gładszej i młodszej skóry