Permanentne przedłużanie rzęs

Niejedna kobieta marzy o tym, aby mieć zniewalające, głębokie spojrzenie, podkreślone wachlarzem pięknych i bujnych rzęs. Nie każda z nas została niestety obdarzona gęstymi rzęsami. Jest jednak i na to sposób Permenentne Przedłużanie rzęs w Madame Art w Poznaniu!

Dla kogo?

Na przedłużanie rzęs w Poznaniu zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby uzyskać niesamowity efekt i mieć cudne, zadbane rzęsy – niezależnie od pory dnia czy roku. To wygodne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie lubią codziennie marnować czasu na skrupulatne malowanie oczu. Zabieg ten jest również idealny dla przyszłej panny młodej. Z takich rzęs będą również zadowolone kobiety, aktywnie uprawiające sport – eliminują one problem rozmazującego się tuszu.

Na czym polega?

Do naturalnej rzęsy doczepiany jest jej odpowiednik. W Madame Art stosujemy rzęsy Perfect Eyelash: jedwabne, najwyższej jakości . Każda rzęsa przyklejana jest za pomocą wodoodpornego, farmaceutycznie przetestowanego kleju. Długość, grubość i kształt zastosowanych rzęs dobierane są indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka uzyskania efektu sztuczności czy „pajęczych nóżek”. Na każde oko aplikuje się 80-120 rzęs, w zależności od potrzeb. Zabieg ten trwa do 2,5 godziny.

Efekty przedłużania rzęs

Po zabiegu rezultat jest natychmiastowy. Dzięki doklejonym elementom spojrzenie jest bardziej wyraziste, oko podkreślone, a rzęsy mają znacznie większą objętość, niż pierwotnie. Intensywniejszy jest również ich kolor. Trzeba jedynie pamiętać, aby co 2-3 tygodnie uzupełnić rzęsy. Nałożone w danym momencie, będą trwałe aż do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy wraz z doklejoną. Uzupełnianie ubytków pozwoli zachować piękny rezultat.

W rękach specjalisty

Zabiegi w naszym gabinecie wykonuje doświadczona i wykwalifikowana osoba, więc nie ma powodów do obaw. W przypadku odrywania rzęs, aby powstrzymać rozciągnięcie skóry, stosowane są żelowe podkładki, a nie zwykłe plasterki. Zabieg wykonywany jest profesjonalnie, z użyciem najlepszych jakościowo materiałów marki Perfect Eyelash. 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00