Dermatrix RF

Zmarszczki, rozstępy czy blizny potrafią znacząco obniżać komfort życia i poczucie własnej wartości. Wiele osób z takimi problemami czuje się nieatrakcyjnie. Na szczęście są rozwiązania, które sprawiają, że nie jest się skazanym na posiadanie blizny zmarszczek do końca życia.

Laser frakcyjny: Poznań walczy z rozstępami

Dermatrix – frakcyjny RF to specjalistyczny, nieinwazyjny system, bazujący na wytwarzaniu energii cieplnej, aplikowanej miejscowo poprzez głowicę, zakończoną pinami. Emitują one prąd o określonej częstotliwości. W przeciwieństwie do zwykłego lasera frakcyjnego tutaj można dotrzeć do głębszych warstw w skórze przy niewielkim miejscowym działaniu. Dzięki temu następuje podgrzanie tkanek w skórze właściwej przy jednoczesnym efekcie złuszczającym w obrębie naskórka. Skóra, stymulowana falami radiowymi produkuje więcej kolagenu, a obecne w niej włókna ulegają skurczeniu. Co więcej, na skutek nagrzania wspomagane jest krążenie krwi. Efekt? Jędrna, zregenerowana skóra, pozbawiona zmarszczek czy blizn.

Do zalet urządzenia Dermatrix zaliczyć można m.in.

  • możliwość kompleksowej regeneracji skóry dzięki skutecznej stymulacji głębszych jej warstw,
  • nieinwazyjność i szybka regeneracja,
  • możliwość wykonania zabiegu w dowolnym czasie, niezależnie od typu cery,
  • łatwość dopasowania parametrów do danej osoby,
  • dostępność różnych końcówek (działanie na różnych partiach ciała),
  • uniwersalność: Dermatrix może być stosowany zarówno do usuwania blizn potrądzikowych, jak i zmarszczek,
  • zadowalające rezultaty zabiegu: wygładzenie skóry, wyrównanie kolorytu.

Połączenie lasera frakcyjnego i RF to gwarancja satysfakcji z odzyskania elastycznej, jednolitej skóry. Ponad 80% pacjentów jest zadowolonych z rezultatów. Dołącz do nich!

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00