KARBOKSYTERAPIA – NOWOŚĆ!

W Madame Art kochamy nowości, ale nie wierzymy w cuda. Szukamy sprawdzonych, popartych badaniami rozwiązań, które gwarantują najlepsze efekty. Dlatego jesteśmy fanami karboksyterapii – najnowszego rewolucyjnego narzędzia jakim dysponuje medycyna estetyczna! Dzięki karboksyterapii w szybki i nieinwazyjny sposób pozbędziesz się wielu niedoskonałości ciała. Efekty będą zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi! Sprawdziliśmy to na sobie!

Dla kogo?

Wykorzystaj Dwutlenek węgla do walki z:

  • Cellulitem. Karboksyterapia to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się nawet intensywnego cellulitu!
  • Podwójnym podbródkiem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Karboksyterapia to alternatywa dla liposukcji! Wprowadzony pod skórę CO2 niszczy komórki tłuszczowe!
  • Rozstępami na udach, brzuchu, pośladkach i piersiach!  Dzięki stymulacji syntezy kolagenu Twoja skóra znów będzie gładka!
  • Cieniami i workami pod oczami. Dzięki aplikacji CO2 odzyskasz młode świeże spojrzenie!
  • Wypadaniem włosów! Karboksyterapia zwiększa przepływ krwi, która odżywia cebulki włosowe i zapobiega dalszej utracie włosów.

Jak to działa?

Karboksyterapia jest bezpieczna, szybka i bardzo mało inwazyjna! Dzięki specjalnej aparaturze i przy pomocy cienkiej igły, zaaplikujemy czysty CO2 pod Twoją skórę. Przeniknie on bez problemu do okolicznych tkanek, wywołując silne rozszerzenie naczyń krwionośnych. Zwiększy to przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych, poprawi mikro krążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 będzie również reakcja zapalna, której efektem będzie stymulacja produkcji kolagenu i spłycenie zmarszczek. Połączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.

 

Najskuteczniejsza w walce z cellulitem i rozstępami!

Bezpieczna, szybka, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona!

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00