Endermologia LPG

Osoby, zmagające się z cellulitem, wiotką skórą czy zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej dobrze wiedzą, jak trudna jest to walka. Prawidłowe odżywianie się i stosowanie kremów ujędrniających nie zawsze jest wystarczające. Obecnie jednak istnieje metoda, pomagająca w skuteczny sposób rozprawić się z tymi problemami.

Czym jest endermologia LPG?

W zabiegu tym wykorzystuje się urządzenie masujące, sterowane poprzez komputer. Przed zabiegiem pacjent zakłada specjalny kombinezon – głowica masująca nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Znajdujące się w głowicy dwie rolki poruszają się niezależnie od siebie, a komora zabiegowa wytwarza podciśnienie i zasysa fałd skóry, stymulując ją do rozkładu kwasów tłuszczowych. W przypadku ujędrniania rolki działają nieco inaczej, pobudzając fibroblasty do wzmocnienia sieci kolagenowej. Prędkość i kierunek obrotu rolek są dostosowywane indywidualnie w trakcie zabiegu. Endermologia to nieinwazyjna i bezbolesna procedura. Zabieg trwa ok. 40 minut.

Wskazania do zabiegu

Endermologia w Poznaniu wykonywana jest wówczas, gdy:

  • istnieje potrzeba pozbycia się cellulitu i zmniejszenia obrzęków,
  • dana osoba pragnie mieć gładką, jędrną skórę (np. po odchudzaniu się),
  • kobieta po ciąży marzy o powrocie do formy,
  • chce się pozbyć tłuszczu i tym samym wymodelować swą sylwetkę,
  • dana osoba pragnie się zrelaksować i rozluźnić mięśnie,
  • trzeba polepszyć krążenie i unaczynienie oraz usunąć toksyny z ciała.

Jakie są efekty?

Metoda ta pomaga ujędrnić skórę nadać jej młodszy wygląd. Dzięki niej można wymodelować twarz, poprawiając jej kontury. Endermologia uelastycznia skórę i zwiększa jej napięcie. Jest to także skuteczny sposób na redukcję cellulitu oraz obrzęków. Ma również działanie przeciwbólowe, redukuje też napięcie w mięśniach.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00