ENDERMOLOGIA LPG

W WALCE O PIĘKNE CIAŁO CZYM JEST ENDERMOLOGIA LPG?

Jeśli masz problemy z opornym cellulitem, złogami tłuszczu lub zwiotczałą i pozbawioną jędrności skórą po ciąży lub odchudzaniu to metoda ta powinna zainteresować szczególnie Ciebie! Co warto wiedzieć o tej metodzie? Przede wszystkim to, że to bezbolesny i bezinwazyjny naukowy sposób stymulacji komórek, opracowany przez firmę LPG. Jej skuteczność potwierdza 105 lat badań naukowych. Endermologia reaktywuje komórki głębokich warstw skóry dzięki mechanotransdukcji czyli mechanicznej stymulacji.

DLA KOGO JEST WSKAZANA?

Endermologia LPG sprawdzi się przede wszystkim:

 • jeśli chcemy zwalczyć cellulit lub obrzęki
 • wymodelować sylwetkę
 • ujędrnić skórę po odchudzaniu
 • wygładzić ją
 • wrócić do formy po ciąży
 • wyeliminować toksyny z organizmu
 • rozluźnić napięte mięśnie i zrelaksować się
 • poprawić unaczynienie i krążnienie krwi oraz limfy

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA LPG?

Polega ona na wykorzystaniu dwóch niezależnie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze. To one w połączeniu z podciśnieniem wyszczuplają i ujędrniają skórę oraz modelują całą sylwetkę. Rolki te bowiem zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, gdzie dochodzi do stymulacji receptorami beta, co rozkłada i uwalnia kwasy tłuszczowe i w efekcie skutecznie wyszczupla i wysmukla sylwetkę. Jeśli natomiast chcemy jedynie ujędrnić skórę, roli będą działać w sposób odwrotny – będą rozwijać fałdę skórną, by stymulacja fibroblastów wzmocniła trwale sieć włókien elastyny i kolagenu. Dodajmy jeszcze, że rolki mogą również obracać się w tę samą stronę i to z różną prędkością, co pozwala na przyspieszenie mikrokrążenia, a tym samym skuteczniejszą redukcję cellulitu i obrzęków, nadając skórze odpowiednią gładkość i elastyczność. Sam zabieg jeszcze raz podkreślmy, jest bezbolesny i nieinwazyjny i trwa zalewie 40 minut.

W CZYM TKWI SEKRET TEJ METODY?

 1. Przede wszystkim jest bezbolesna i bezinwazyjna!
 2. Poprawia elastyczność i napięcie skóry!
 3. Odmładza ją!
 4. Ujędrnia!
 5. Redukuje cellulit i obrzęki!
 6. Leczy oparzenia!
 7. Poprawia kontury twarzy!
 8. Pomaga wrócić do sylwetki sprzed ciąży!
 9. Przynosi ukojenie i relaksuje!
 10. Stanowi rehabilitację po liposukcji!

Przekonani? Bo my TAK!

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00