Madame Art - usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu

 

TATUAŻ NIE MUSI BYĆ NA ZAWSZE – MARZYSZ O USUNIĘCIU TATUAŻU LUB MAKIJAŻU PERMANENTNEGO? POZNAŃSKI SALON MADAME ART TO NAJLEPSZE MIEJSCE!

Tatuaż… Miało być inaczej…

Nasze życie składa się z tysięcy podejmowanych decyzji. Z ich konsekwencjami mierzymy się od razu albo powracają do nas jak bumerang po wielu latach, z tymi nietrafionymi, trudno jest się pogodzić.

 

W grupie „złych decyzji” znajdują się często tatuaże.

Choć początkowo mają być niezwykłą pamiątką na całe życie, z czasem staje się inaczej. Ich wygląd zmienia się wraz z upływem lat, przestają zdobić. Niekiedy przypominają przykre zdarzenia w naszym życiu.

 

Postrzegamy je jako błędy, które chcielibyśmy wymazać z… naszego ciała.

 

W Madame Art profesjonalnie usuwamy tatuaże. Poznań pod tym względem nie ma sobie równych!

Jako nieliczni możemy pochwalić się tak nowoczesnym sprzętem – posiadamy najwyższej klasy lasery medyczne: Q – Switch nanosekundowy, pikosekundowy ze zmienną plamką oraz tak wykwalifikowanym personelem z ogromnym doświadczeniem.

 

Wiedza i duża ilość wykonywanych zabiegów usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego powoduje, że praktycznie nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Podejmujemy się bardzo trudnych przypadków, a nasze zabiegi przynoszą niesamowite rezultaty.

 

Efekty zabiegów laseroterapii

  • Rozjaśnienie tatuażu i przygotowanie skórę do wykonania coveru.
  • Całkowite usunięcie kolorowego i ciemnego tatuażu.
  • Usunięcie makijażu permanentnego, ust, brwi oraz powiek.

 

Dlaczego zabiegi laserowego usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego w salonie Madame Art w Poznaniu to najlepsze rozwiązanie?

Lasery nano i picosekundowe, którymi dysponujemy, są idealnym środkiem do usuwania pigmentu. Silna wiązka laserowa w bardzo krótkim czasie precyzyjnie oddziałuje tylko na barwnik zawarty w skórze. Poprzez rozbicie struktury pigmentu, jego mikrocząsteczki zostają wchłonięte przez organizm i wydalone. W efekcie zabiegi są bardzo bezpieczne dla skóry, minimalizują ilość podrażnień i opuchlizny oraz znacznie skracają czas regeneracji i ilość sesji.

 

Zabiegi skrojone na miarę

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, opracowując plan usuwania tatuażu (laser, remover, zabiegi regenerujące – skin needling, karboksyterapia), dostosowany do potrzeb skóry, wielkości tatuażu, rodzaju pigmentu i głębokości jego wprowadzenia.

 

W Madame Art kierujemy się zasadą, że łącząc wiedzę, doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt zawsze jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Odwiedź nasz salon Madame Art w Poznaniu i odzyskaj radość oraz piękny wygląd!

 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00