Usuwanie tatuażu

Młodość to nie tylko wygląd, który jak najdłużej chcielibyśmy zatrzymać. To także błędy, które czasem wolelibyśmy wymazać z pamięci i… z ciała. W Madame Art nie tylko gwarantujemy usunięcie niechcianego tatuażu. Dzięki najnowszym medycznym laserom oraz naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie usunąć również źle wykonany makijaż permanentny!

Zrobienie tatuażu zazwyczaj podyktowane jest modą, albo wydarzeniami w życiu, które z czasem przestają być dla nas tak istotne jak kiedyś. Przyjdź do Madame Art i usuń tatuaż nowoczesnym medycznym laserem Nd-Yag Q-Switch! Pozbądź się niechcianej pamiątki!

– Laser Q-Switch gwarantuje mocne rozjaśnienie niechcianego lub źle wykonanego tatuażu, aby była możliwość przykrycia go innym wzorem!

– Q-Switch to jedyny laser umożliwiający całkowite usunięcie tatuażu ciemnego i kolorowego! Całkowite usunięcie tatuażu wymaga kilku sesji. Ich ilość uzależniona jest od koloru, ilości i gęstości występujących barwników, wielkości tatuażu oraz jego głębokości, a także reakcji skóry na laser. Każda sesja zmniejsza natężenie pigmentu o ok. 20%!

– Pełna satysfakcja bez zniszczenia skóry! Laserowe usuwanie tatuażu Q-Switch cechuje bardzo duża precyzja. Wiązka trafia tylko w barwnik tatuażu nie powodując uszkodzenia skóry i blizn

Przyjdź do nas na konsultacje i próbę laserową!

ul. Ogrodowa 17 lokal 11
61-821 Poznań
recepcja tel: (61) 639 42 89
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00