Lash lifting

Kuszące spojrzenie spod podkręconych rzęs to jeden z najwspanialszych atrybutów kobiecości. Nie wszystkie jednak panie mają codziennie czas na idealny makijaż oczu. Lash Lifting w Poznaniu rozwiązuje ten problem na długie tygodnie.

Alternatywa dla kosmetyków

Domowe sposoby na podkręcone rzęsy, które znają wszystkie malujące się kobiety to przede wszystkim dobry tusz i prawidłowo zastosowana zalotka. Niestety, rozwiązania te mają kilka wad. Po pierwsze, tusz – nawet ten wodoodporny – może się rozmazywać, tworzyć nieestetyczne grudki. Po drugie, regularne stosowanie zalotki osłabia rzęsy, a nawet może prowadzić do ich wypadania. Po trzecie, tuszowanie rzęs zajmuje czas i wymaga późniejszego demakijażu. Lash Lifting jest odpowiedzią na wszystkie te kłopoty!

 

Dla kogo?

Lash Lifting jest dla wszystkich pań, które szukają odpowiedzi na pytanie, jak mieć piękne rzęsy. To także idealny sposób na naturalne rzęsy dla panny młodej i zalotne spojrzenie bez użycia kosmetyków. To świetna metoda na efekt podkręconych rzęs dla aktywnych pań, które nie przepadają za wykonywaniem makijażu, a chcą się czuć kobieco na co dzień.

 

Na czym polega zabieg?

Inaczej niż w przypadku permanentnego przedłużania rzęs, Lash Lifting bazuje tylko na rzęsach Klientki. Przy zastosowaniu profesjonalnych preparatów Perfect Eyelash, kosmetolog odżywia, podkręca, a następnie farbuje rzęsy. W wyniku tego działania, klientka uzyskuje rzęsy jak po zalotce, jednak efekt jest o wiele bardziej trwały.

 

Efekt liftingu rzęs

Od razu po zabiegu oprawa oka jest mocno podkreślona, spojrzenie staje się bardziej wyraziste, a rzęsy wydają się optycznie grubsze i gęstsze. Efekt podkręconych rzęs utrzymuje się niezależnie od pory dnia czy aktywności fizycznej. Dodatkowe wytuszowanie rzęs mascarą pozwoli wykonać intensywny, wieczorowy makijaż z efektem sztucznych rzęs.

 

Zaufaj specjalistom

Produkty z drogerii nie dają możliwości uzyskania takich rezultatów. Co więcej, Lash Lifting wykonany przez profesjonalistę produktami Perfect Eyelash sprawia, że Klientka cieszy się pięknym spojrzeniem nawet do 8 tygodni! Wykonanie zabiegu Lash Lifting jest gwarancją satysfakcji i zniewalającego spojrzenia.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-18:00