BEZOPERACYJNE MODELOWANIE SYLWETKI W ZASIĘGU RĘKI

Technologia HIFU polega na stymulacji procesów regeneracyjnych skóry. Fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki, doprowadzając do mikrouszkodzeń, które powodują ich odnowę i zagęszczenie, co oddziałuje bardzo odmładzająco na poszczególne partie ciała.  Dodatkowo skoncentrowana formuła redukuje tkankę tłuszczową, efektywnie wyszczuplając obszary poddawane zabiegowi. Metodę ta jest zupełnie bezinwazyjna dla naskórka, gdyż działa od wewnątrz.

KOMFORT I PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Utims A3 to najnowocześniejsze urządzenie liftingujące, odchudzające i ujędrniające ciało, które umożliwia dokładne konturowanie sylwetki. Metoda HIFU jest niezwykle zaawansowana technologicznie, dzięki czemu redukuje tkankę tłuszczową na trzech głębokościach, tj. 8 mm, 13 mm i 18 mm.  Przetworniki Centerless skonstruowane są w ten sposób, by zapewnić maksymalny komfort zabiegu, oddziałując w sposób bardzo skupiony, dzięki czemu sprawiają, że jest on niemal bezbolesny. Pacjent odczuwa jedynie ciepło, lecz nie ma potrzeby, by wykonywać znieczulenia. Zabieg jest szybki, trwa zaledwie 30 minut, a naprawdę czyni cuda i nie ma konieczności wielokrotnego powtarzania go, co niekiedy problematyczne.

SPEKTAKULARNE REZULTATY Z HIFU UTIMS !

Pierwsze skutki zabiegu HIFU na ciało można dostrzec tuż po zabiegu, tym samym ciesząc się efektem liftingu i wygładzenia. Z czasem rezultaty są coraz większe. W przypadku osób z małą elastycznością skóry są one wręcz spektakularne i co najważniejsze – bardzo trwałe ! Po upływie około 2 – 4 miesięcy, gdy dochodzi co wytworzenia się nowego kolagenu, skóra napina się i podnosi. Wykorzystana w urządzeniu technologia wpływa pozytywnie na odchudzanie, ujędrnianie ciała, cellulit oraz rozstępy, kierując wiązkę fal ultradźwiękowych dokładnie w to miejsce, które wymaga poprawy. Co więcej, zabiegowi można poddać niemal każdą część ciała! Najchętniej wybierane partie to brzuch, uda i ramiona, gdzie odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Na szczęście jest na to metoda!

 

 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00