Poznaj innowacyjną technologie HIFU Utims A3

Wymodelowana Każda z nas czasami marzy o zatrzymaniu młodości. Niestety natura jest nieubłagana, a oznaki starzenia szczególnie widoczne są na skórze twarzy, która z wiekiem staje się mniej jędrna i pozbawiona blasku. Za jej owal odpowiedzialna jest głównie tkanka tłuszczowa, która z czasem ulega grawitacji, osuwając się w okolice żuchwy.  Na szczęście można w prosty sposób temu zaradzić, nie korzystając przy tym z inwazyjnej chirurgii plastycznej. 

 

Maksymalna skuteczność!

Zabieg HIFU jest jedną z najciekawszych i najczęstszych alternatyw dla chirurgicznego liftingu twarzy i szyji. Nie bez powodu mówi się o nim „lifting bez skalpela”. Polega on na wykorzystaniu bardzo bezpiecznej dla skóry wiązki fal ultradźwiękowych, wywołując drganie i punktowe podgrzanie, które z kolei prowadzi do mikrouszkodzeń. Pobudzają one skórę do naturalnej oobrony, która zaczyna produkować nowy kolagen i elastynę, poprawiając jej napięcie, zagęszczjąc ją i zapewniając długotrwałe ujędrnienie. Dzięki precyzyjnej technologii głowic skuteczność tej metody jest niezwykle wysoka, a pierwsze efekty można dostrzec już po wykonaniu zabiegu.

 

Przywrócenie naturalnego piękna

Choć uwielbiamy subtelnie poprawiać urodę to jednak zwykle boimy się konsekwencji oraz bólu podczas zabiegu. Metoda HIFU UTIMS A3 powstała z myślą o naszym komforcie, tym samym oferując nieinwazyjny i bezbolesny lifting twarzy. Nie wymaga ona rekonwalescencji, dzięki czemu nie ogranicza podczas codziennych aktywności. Ważne! Technologia HIFU UTIMS nie działa jedynie na powierzchni, co powoduje krótkotrwały efekt, lecz wnika w głąb skóry, naturalnie pobudzając ją do pracy. Tym spodobem, przez kilka kolejnych miesięcy Ty nie musisz robić nic, podczas gdy Twoje włókna będa powoli odbudowywać uszkodzoną strukturę, by w ostateczności wróciła do swojej młodzieńczej postaci.

 

Efekty, które pokochasz!

 

 

Jeżeli marzysz o odmłodzonej i bardziej napiętej twarzy, szyji i dekolcie, spłyceniu zmarszczek, ujędrnieniu skóry wokół oczu oraz likwidacji podwójnego podbródka, to ten zabieg został stworzony właśnie dla ciebie. HIFU UTIMS A3 na twarz to również sposób na jej wymodelowanie oraz poprawę kolorytu. Zapewnia przywrócenie jej dawnego owalu, korekcję tzw. „chomików”, wysmuklenie linii żuchwy i podniesienie policzków. Nie czekaj i już dziś zafunduj sobie naturalnepiękno, które zostanie z Tobą na dłużej.

 

 

 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00