Dermokosmetyki genetyczne GENOXAGE – kosmetyki na Twoją miarę

Skuteczność kosmetyków zależy od odpowiednich proporcji składników aktywnych i stopnia dopasowania do potrzeb cery. Dermokosmetyki genetyczne GENOXAGE to innowacyjne rozwiązanie hiszpańskiej firmy Genocosmetics Lab, które umożliwia stworzenie kosmetyków indywidualnie dla Ciebie. GENOXAGE to gwarancja działania – żaden inny kosmetyk nie będzie tak skuteczny, jak ten powstały na bazie Twojego DNA!

DNAskin Matrix Mapping® – rola genów w procesie starzenia

To, w jaki sposób postępują procesy starzenia Twojej skóry, w 60% zależy od genów. Na pozostałe 40% wpływ ma tryb życia, Twoje indywidualne preferencje żywieniowe, spożywane używki, częstotliwość aktywności sportowej i stosowania zabiegów kosmetycznych, a także patologie dermatologiczne. Hiszpańska firma Genocosmetics Lab opatentowała złożone badanie, które pozwala dokładnie opisać wszystkie te zmienne. DNAskin Matrix Mapping to pełna diagnoza Twojej skóry, na którą składają się:

– analiza DNA na podstawie bezbolesnego wymazu ze środkowej części policzka

– fenotyp – wzrokowa ocena cery, skóry i włosów dokonana przez dermatologa

– wywiad dotyczący nawyków życiowych. Powyższą diagnozę otrzymasz w formie dokumentu sporządzonego indywidualnie dla Ciebie.

Znajdziesz w nim także szczegółowe informacje o recepturze dermokosmetyków GENOXAGE, które zostaną stworzone specjalne dla Ciebie.

GENOXAGE – spersonalizowane dermokosmetyki

Indywidualna terapia kosmetyczna umożliwia codzienną, świadomą pielęgnację, w wyniku której procesy starzenia się skóry zostają znacząco spowolnione. Dodatkowo, kosmetyki GENOXAGE mają także działanie prewencyjne w zakresach, które w trakcie DNAskin Matrix Mapping zostały zaklasyfikowane jako wymagające uwagi w niedalekiej przyszłości.
Na Twoją indywidualną linię GENOXAGE będą składać się 3 spersonalizowane dermokosmetyki:

– krem na dzień i na noc

– intensywne serum

– krem do okolic ust i oczu.
Opracowane w laboratoriach Genocosmetics Lab precyzyjnie dostosowane do Twojej skóry składniki aktywne, uzupełnią niedobory powodowane genetycznie, ale i braki wynikające z

nawyków czy wpływu czynników zewnętrznych, jak stres. Obszary, w których działają dermokosmetyki GENOXAGE to:

– przywracanie równowagi hydrolipidowej,

– dbanie o elastyczność i strukturę tkankową

– zapobieganie powstawaniu wolnych rodników

– odpowiednia pigmentacja

– zmniejszanie wrażliwości skórnej

– spłycanie i niwelowanie zmarszczek

– zapobieganie patologiom dermatologicznym i leczenie już istniejących

– zwiększanie żywotności komórek

– zmniejszanie fotowrażliwości.

GENOXAGE – zamiast skalpela

Dermokosmetyki genetyczne, czy inaczej mówiąc genokosmetyki, to obecnie najbardziej innowacyjny trend w światowej medycynie estetycznej. Wybierając GENOXAGE masz pewność, że kosmetyki te zostały stworzone z myślą o Tobie – i nie jest to pusty slogan!
MadameArt współpracuje z Genocosmetics Lab, zarówno w zakresie przeprowadzenia badania DNAskin Matrix Mapping®, jak i dostarczenia Ci spersonalizowanych kosmetyków. W ofercie posiadamy także linię X35/20, na którą składają się niespersonalizowane kosmetyki GENOXAGE. Linię wyróżnia wysokie stężenie składników aktywnych i jedna z najbardziej złożonych receptur na rynku kosmetologicznym.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00