KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

ZADBAJ O DŁONIE I STOPY – BO PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Czy wiecie po czym poznać piękną, zadbaną i pewną siebie kobietę? Pewność siebie osiągnąć można nie tylko sposobem bycia, czy przemyślanym strojem. Dopełnieniem takiego zestawu są jeszcze zdrowe i wypielęgnowane dłonie i stopy. Warto zwrócić uwagę na te części naszego ciała, by na co dzień prezentowały się nienagannie.

JAK PRAWIDŁOWO ZADBAĆ O DŁONIE I STOPY?

Do prawidłowej pielęgnacji zarówno dłoni jak i stóp wskazane jest skorzystanie z bogatej oferty gabinetów kosmetycznych takich jak nasz. U nas mogą Państwo wykonać profesjonalny manicure jak i pedicure. To właśnie fachowo wykonana pielęgnacja stóp i dłoni nie tylko je upiększa, ale również stanowi ich lecznicze uzupełnienie.

WSKAZANIA:

Kiedy warto udać się do gabinetu kosmetycznego na zabiegi dla stóp i dłoni? Szczególnym wskazaniem odwiedzenia gabinetu kosmetycznego powinny być m.in.:

  • stwardniały naskórek
  • modzele, nagniotki
  • wrastające paznokcie
  • paznokcie kruche i ze skłonnością do łamania się lub rozdwajania
  • przesuszona i szorstka skóra stóp i dłoni

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA – CZYLI CO POLECAMY:

MANICURE: to profesjonalny zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są nasze paznokcie u rąk. Stosowany nie tylko u Pań, ale coraz częściej również u Panów, którym zależy na bardziej estetycznym wyglądzie paznokci. Do czynności podczas wykonywania manicure’u należy nie tylko malowanie czy stylizacja paznokci, ale również pielęgnacja samej płytki paznokcia, jej wyrównanie, nadanie odpowiedniego kształtu oraz usunięcie lub wyrównanie skórek. Polecamy szczególnie manicure

-klasyczny
-French
-ozdobny (z malowaniem)

PEDICURE: to krótko mówiąc zabieg pielęgnujący i upiększający stopy. Ich pielęgnacja powinna bowiem obejmować nie tylko codzienne mycie. Należy także stosować odpowiednie preparaty o działaniu zmiękczającym, przeciwpotnym i nawilżającym skórę stóp. Ponadto wskazana jest też ich gimnastyka oraz noszenie odpowiedniego wygodnego obuwia. Możemy wyróżnić trzy główne typy pedicure’u:
-kosmetyczny
-leczniczy
-biologiczny
JAK DBAMY O ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTEK I KLIENTÓW?

Przede wszystkim do każdego z zabiegów w zakresie pielęgnacji i stylizacji dłoni oraz stóp używamy profesjonalnych produktów wiodącej marki kosmetycznej INDIGO. To produkty tej właśnie marki zyskują coraz większe uznanie kosmetyczek oraz wizażystek nie tylko w Polsce. Co za tym idzie, coraz więcej klientek docenia tę właśnie markę za jej innowacyjność, świetne i kompleksowe działanie oraz wysoką jakość składników, z jakich są wykonane.

Ponadto, jeśli chodzi o zabiegi dotyczące pielęgnacji stóp i pedicuru wykonywane są one na specjalnie przeznaczonym do tego typu działań fotelu, wyposażonym dodatkowo w masażer. Stawiamy sobie bowiem za cel maksymalne zrelaksowanie i zadowolenie naszych klientek i klientów zarówno w trakcie zabiegów jak i po nich.

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00