KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA DŁONI

ZADBAJ O DŁONIE I STOPY – BO PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Czy wiecie po czym poznać piękną, zadbaną i pewną siebie kobietę? Pewność siebie osiągnąć można nie tylko sposobem bycia, czy przemyślanym strojem. Dopełnieniem takiego zestawu są jeszcze zdrowe i wypielęgnowane dłonie. Warto zwrócić uwagę na te części naszego ciała, by na co dzień prezentowały się nienagannie.

JAK PRAWIDŁOWO ZADBAĆ O DŁONIE?

Do prawidłowej pielęgnacji zarówno dłoni jak i stóp wskazane jest skorzystanie z bogatej oferty gabinetów kosmetycznych takich jak nasz. U nas mogą Państwo wykonać profesjonalny manicure oraz stylizacje paznokci. To właśnie fachowo wykonana pielęgnacja  dłoni nie tylko je upiększa, ale również stanowi ich lecznicze uzupełnienie.

 

PIELĘGNACJA I STYLIZACJA – CZYLI CO POLECAMY:

MANICURE: to profesjonalny zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są nasze paznokcie u rąk. Stosowany nie tylko u Pań, ale coraz częściej również u Panów, którym zależy na bardziej estetycznym wyglądzie paznokci. Do czynności podczas wykonywania manicure’u należy nie tylko malowanie czy stylizacja paznokci, ale również pielęgnacja samej płytki paznokcia, jej wyrównanie, nadanie odpowiedniego kształtu oraz usunięcie lub wyrównanie skórek. Polecamy szczególnie manicure

-klasyczny
-French
-ozdobny (z malowaniem)

 

JAK DBAMY O ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTEK I KLIENTÓW?

Przede wszystkim do każdego z zabiegów w zakresie pielęgnacji i stylizacji dłoni oraz stóp używamy profesjonalnych produktów wiodącej marki kosmetycznej SPN. To produkty tej właśnie marki zyskują coraz większe uznanie kosmetyczek oraz wizażystek nie tylko w Polsce. Co za tym idzie, coraz więcej klientek docenia tę właśnie markę za jej innowacyjność, świetne i kompleksowe działanie oraz wysoką jakość składników, z jakich są wykonane.

 

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00