Vampire lifting

Dobrze wykonany makijaż permanentny brwi potrafi nie tylko dodać wyrazu twarzy, ale także wpłynąć pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie. Wiele kobiet wybiera tę metodę ze względu z chęci oszczędności czasu, które przeznaczają na poranny make-up, delikatne brwi wymagają korekty, inne natomiast widzą w nim szansę na posiadanie pięknego łuku i nieustannie widocznych, ale nadal delikatnych brwi niezależnie od pory dnia.

Metoda inna niż wszystkie
Istnieje wiele metod stosowanych w makijażu permanentnym brwi. Metoda włoskowa, czy też piórkowa, bo tak zamiennie stosuje się obie nazwy, jest rozwiązaniem, które daje najlepsze efekty wizualne. Dzięki technice wykonywania makijażu całość prezentuje się naturalnie i komponuje się z twarzą, nie stwarzając jednocześnie efektu sztuczności i ciężkości.

Jak się ją wykonuje?
Makijaż permanentny brwi techniką włoskową wykonuje się przy wykorzystaniu najlepszej jakości sprzętu, który gwarantuje naturalny efekt. Metoda wykonania danego makijażu polega na stworzeniu idealnego rysunku na łuku, który będzie przypominał naturalnie rosnące brwi, ale także . Co ważne, kosmetyczka czy też linergistka podczas każdego zabiegu pigmentuje pojedyncze linie na skórze, które mają imitować naturalny włos. Makijaż permanentny brwi w tym metoda piórkowa wymaga wcześniejszego planu, który zapewni idealny efekt pod każdym względem:

  • grubości nowych brwi,
  • kształtu brwi,
  • położenia względem oczu i nosa,
  • a także odległości między liniami, które zadecydują o naturalny efekcie.

Metoda piórkowa, a inne techniki

Współcześnie coraz więcej klientek decyduje się na makijaż permanentny brwi przy wykorzystaniu metody piórkowej. Decyduje o tym fakt, że technika ta daje znacznie bardziej naturalne efekty wizualne, niż np. mikropigmentacja z wykorzystaniem cieniowania. Technika włoskowa sprawia, że brwi wyglądają jak naturalne, dzięki imitującym włoski perfekcyjnie wykonanym kreskom.
Kiedy zdecydować się na zabieg?

Zabiegi mikropigmentacji artystycznej zalecane są osobom, które nie tylko pragną podkreślenia naturalnej urody, ale bardzo często są to osoby, które od lat borykają się z problemami rzadkich brwi i chciałaby je zagęścić. Rozwiązanie to przeznaczone jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Co więcej, metoda piórkowa gwarantuje świetny efekt, także w przypadku odbudowy ubytków łuku brwiowego np. gdy w przeszłości stosowane było nadmierne usuwanie brwi, w efekcie urazu lub wypadku.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową to także szansa na rekonstrukcję brwi, w przypadku osób, które z różnych przyczyn czy to zdrowotnych, czy genetycznych utraciły swoje naturalne włoski na łuku brwiowym. Rekonstrukcji poddają się nierzadko osoby, które zostały mocno poparzone i w wyniku wypadku straciły brwi,osoby, u których stosowana była chemioterapia, a także chorzy na alopecję – wszystkie te osoby mogą liczyć na poprawę nie tylko wyglądu, ale także i komfortu własnego życia, jak i wzmocnienia pewności siebie. Makijaż
permanentny jest naturalny, niepotrzebne jest wcześniejsze usuwanie brwi, a do tego gwarantuje, że brwi zawsze będą na miejscu i nie będą się rozmazywać.

Jakie są koszty związane z zabiegiem?
Cennik za zabieg poprawiający wygląd brwi w naszym poznańskim salonie obejmuje ceny do kilku specjalistów, są dostosowane pod względem ilości nagród i doświadczenia, a także dyspozycyjności każdego ze specjalistów, którzy często szkolą lingeristów na całym świecie. Co ważne istnieją różne metody, jakie wykorzystuje się w naszym salonie do makijażu brwi – cena uzależniona jest od rodzaju zabiegu i ilości. Wszelkie informacje na temat kosztów i różnic w wykonywanych zabiegach uzyskać można poprzez kontakt z naszymi specjalistami. Chcąc
wykonać najwyższej jakości makijaż permanentny brwi z wykorzystaniem pigmentów, które nie zmieniają kolorów wraz z upływem lat, odwiedź Poznań. Brwi zostaną wykonane praktycznie bezboleśnie, ponieważ w cenę wliczamy także skuteczne znieczulenie, jak również konsultacje dotyczące indywidualnego doboru metody mikropigmentacji. Poznań – cena, jakość, doświadczenie lingeristów i rekomendacje zaskoczą Cię pozytywnie.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową.
Jest jednym z najczęściej wybieranych technik w naszym salonie w Poznaniu. Gwarantuje w pełni naturalny wygląd brwi, dzięki wykorzystaniu pojedynczych linii imitujących naturalne włoski. Rozwiązanie to jest szansą na uzupełnienie natury, a także podkreślenia piękna każdego z nas. Co ważne dbamy o zachowanie i poprawienie symetrii twarzy, dzięki czemu zmienia się nie tylko linia brwi, ale także otrzymujemy przemianę kompleksową.

Usuwanie brwi.
Nie każdy potrafi samodzielnie zapewnić sobie perfekcyjne podkreślenie kształtu oka dzięki regulacji łuku brwiowego, ale każdy może odwiedzić Madame Art, nasz salon zlokalizowany w mieście Poznań. Usuwanie brwi – wygodny, szybki i perfekcyjny zabieg dla kobiet i mężczyzn, który możesz wykonaćj przed pracą lub spotkaniem, aby podkreślić Twój nieskazitelny look.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00