Bezinwazyjny lifting powiek PLASMA IQ

Masz problem z nieestetycznymi zmarszczkami wokół oczu lub ust?
Chciałabyś się ich pozbyć raz na zawsze?
Zapraszamy do nas na profesjonalne usuwanie zmarszczek dzięki użyciu PLASMA IQ.
Zafunduj sobie skuteczny lifting oczu i poczuj się znów pięknie i młodo!

W czym tkwi jego tajemnica lifingu Plasma IQ?

Jest to krótko mówiąc urządzenie generujące plazmę. Mikrowiązka tej plazmy powstaje pomiędzy końcówką urządzenia, a Twoją skórą dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu oraz jonizacji gazów występujących w powietrzu. Wówczas ta sama mikrowiązka plazmy w sposób kontrolowany umożliwia sublimację naskórka, jednocześnie obkurczając skórę w miejscu jego działania.

Jak wygląda i na czym polega zabieg ?

Podczas bezinwazyjnego liftingu, który ma odmłodzić i uatrakcyjnić nasze spojrzenie wykonujemy niewielkie punkty na powierzchni skóry. Pozwalamy jednocześnie zachować idealną plastyczność ruchu powieki aż do końca zabiegu. Każdy z naniesionych punktów powoduje sublimację naskórka i co ważne nie uszkadza podstawowej warstwy skóry właściwej.
Profesjonalnie wykonany lifting nie powoduje krwawienia ani nie uszkadza otaczających tkanek.
Czas trwania zabiegu: ok. 20 minut
Punkty o średnicy ok 1mm utrzymują się ok. tygodnia.

Co daje zabieg PLASMA IQ?

Dzięki tej bezinwazyjnej metodzie liftingującej Twoja skóra zyska drugą młodość, ponieważ staje się wyraźnie bardziej sprężysta i elastyczna. Zmarszczki wokół oczu i ust stają się znacząco płytsze, a Ty odzyskujesz dawne, piękne spojrzenie likwidując niechciane „kurze łapki”, opadające powieki, czy zwiotczałą skórę. Metoda PLASMA IQ to nowoczesne i inteligentne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się też nieestetycznych blizn i znów Twoje spojrzenie nabierze młodego, atrakcyjnego wyglądu.
Skorzystaj już dziś!

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00