Exilis BTL

Dla osób, poszukujących nowatorskiego i skutecznego zabiegu, który wymodeluje sylwetkę, odmłodzi i pomoże zwalczyć tkankę tłuszczową, Madame Art oferuje Exilis BTL. To technologia, która pozwoli pozbyć się dodatkowych centymetrów w przyjemny, bezinwazyjny sposób.

Jak wygląda procedura?

Poddawana zabiegowi osoba ma umieszczany na ciele mały plaster, łączący się z głowicą poprzez elektrody. Stosuje się tu technologię RID, bazującą na połączeniu działania ultradźwięków oraz wysokoczęstotliwościowej energii. Głowica posiada ekran oraz system, umożliwiający kontrolę temperatury na skórze. Podczas zabiegu można regulować parametry tak, aby skutki były jak najlepsze, a procedura – przyjemna. Poddawana tej metodzie osoba odczuwa ciepło na fragmencie skóry w miejscu, poddanym modelowaniu. Czas trwania jednej sesji uzależniony jest od ilości tkanki tłuszczowej, standardowo jest to mniej więcej pół godziny. Za jednym razem można wykonać zabieg na powierzchni około 100 cm² ciała. Aby uzyskać jak najlepszy rezultat, zalecane jest wykonanie kilku zabiegów (np. czterech).

Exilis w Poznaniu – wskazania:

Zabieg ten szczególnie polecany jest w kilku przypadkach, m.in.

  • przy sporej ilości tkanki tłuszczowej (minimum: 1,5 cm) w newralgicznych miejscach, tj. w pasie, na udach i w biodrach,
  • w przypadku zwiotczałej skóry,
  • aby zredukować cellulit,
  • w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry, aby uzyskać efekt odmłodzenia.

Czy są przeciwwskazania do tego zabiegu?

Exilis nie może być wykonywany u kobiet w ciąży. Nie powinno się go także wykonywać w trakcie miesiączki. Ewidentne przeciwwskazania stanowią choroba nowotworowa, gruźlica, niewydolność wątroby czy problemy z nerkami. Nie można go również przeprowadzać u osoby z kardiostymulatorem czy z wszczepionymi implantami z metalu.

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00