Profesjonalny zabieg EXILIS BTL – rewolucyjny i bezbolesny system usuwania nagromadzonej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki już w salonie Madame Art!

Czym jest

Zabieg Exilis BTL to zabieg przy pomocy rewolucyjnego urządzenia do modelowania i odmładzania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie Exilis wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (rozpoznanie – izolacja – dezaktywacja) przy redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała.

Jak wygląda i na czym polega zabieg Exilis BTL?

Osobie, która poddaje się zabiegowi Exilis przyklejany jest do ciała niewielki plaster połączony elektrodami z głowicą urządzenia. Ta niewielka głowica została wyposażona w specjalny ekran, a wmontowany system kontroli pozwala cały czas kontrolować temperaturę skóry pacjenta. Reakcja na zastosowaną temperaturę zawsze jest indywidualna i w każym momencie zabiegu, można zmienić jej parametry, by wyeliminować ewentualny dyskomfort. Długość terapii i masażu pacjenta uzależniony jest od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej i średnio trwa ok 30 minut. Wskazaniem do wykonania zabiegu Exilis BTL jest posiadanie minimum 1,5cm warstwy tkanki tłuszczowej. Efekt redukcji tkanki jest widoczny natychmiast po zabiegu w odchudzanej partii ciała. Jednorazowo można poddać działaniu Exilis BTL  powierzchnię ciała do 1000 cm2 (np. brzuch i boczki).

Jakie są wskazania,by wykonać zabieg Exilis BTL?

  • przy redukcji tkanki tłuszczowej z ud, bioder i pasa
  • w ujędrnieniu skóry
  • przy redukcji cellulitu
  • w poprawie tekstury skóry
  • dla ujędrnienia i odmłodzenia skóry
  • dla osiągnięcia efektu gładszej i młodszej skóry

W czym tkwi tajemnica?

Urządzenie Exilis BTL to jedyne urządzenie, które pozwala w tym samym czasie stosować fale ultradźwiękowe i kontrolowane nagrzewanie tkanki, dzięki czemu zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. Zachętą do zabiegu powinien być także fakt, że system Exilis BTL jest bezpieczny oraz bezbolesny, ponieważ wykonuje się go bezinwazyjnie. Czyż to nie cudowne! 🙂

Jakie przeciwskazania

Przeciwskazaniem do zabiegu może być: ciąża, miesiączka, gruźlica, choroba nowotworowa, poważna niewydolność nerek lub wątroby, zakrzepica, rozrusznik serca, metalowe implanty.

Madame Art zaprasza!

 

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00