MIKROPIGMENTACJA ARTYSTYCZNA

Makijaż permanentny, powienien sprawiać Ci permanentną radość, dlatego musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. To właśnie dzięki tym cechom możemy stworzyć w Madame Art makijaż permanentny Twoich marzeń. Nasze linergistki nie tylko pracują na najbardziej bezpiecznym i precyzyjnym na świecie sprzęcie, ale ich talent i umiejętność wydobywania naturalnego piękna zostały również nagrodzone I miejscem na Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long Time Liner® oraz złotymi medalami na mistrzostwach w Polsce. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu! W Madame Art kładziemy największy nacisk na to by makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbamy także o Twóje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników Nouveau Contour, spełniających standardy EEC i FDA oraz  zgodnycmi z normami  bezpieczeństwa pigmentów określone w ResAP(2008)1,  dotyczących zawartości metali ciężkich i zanieczyszczeń organicznych. Boisz się bólu? Niepotrzebnie. Nasze produkty nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort.

NOUVEAU CONTOUR

Marka Nouveau Contour uznawana jest za najbardziej precyzyjną i bezpieczną markę premium obejmującą urządzenia, pigmenty i akcesoria do makijażu permanentnego, na Świecie. Dzięki niej wykonamy dla Ciebie subtelny, naturalny makijaż oczu, ust oraz brwi.

Wszystkie produkty oraz igły zachowują najwyższy standard bezpieczeństwa. Zaufaj jakości i doświadczeniu.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu w Madame Art jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

Nano Contourless – bardzo lekki, delikatny efekt, bez wyrażnego konturu. Idealny dla osób które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości.

Nano Full Lips – pełne koloru usta, dające naturalny, lecz widoczny kształt. Stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.

Nano Lips/Nano Red Carpet Lips – Trójwymiarowy wygląd, efektowne powiększenie warg. Dzięki metodzie światłocienia możemy optycznie uwydatnić zbyt wąskie usta. Najnowsze międzynarodowe techniki pigmentacji ust.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

 

Perfect Pitchblack Eyeliner – poprostu idealny, czarny eyeliner.

Butterfly – delkatna rozcieniowana kreska, która daje efekt zagęszczenia rzęs z lekkim i delikatnym efetem uniesienia powieki.

Elegant Eyeshadows – kolorowe, cieniowane powieki to teraz HIT. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami! Wszystko zależy od Ciebie!

 

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

Nano Hairstroke – technika delikatnego zagęszczania, bardzo naturalna.  Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie i mało widoczne. Efekt bardzo lekki i naturalny.

Nano Ombre – technika najbardziej elastyczna, dzięki której możemy stworzyć efekt od najdelikatniejszego, lekkiego pudru, po bardzo mocne podkreślenie. Idealna dla każdej skóry. Nasz faworyt!

InstaBrows – Nowość! – tutaj propozycja dla osób wymagających idealnego wygladu brwi z czysta linia podkreślenia. Mocny look.

 

KONSULTACJA

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do skóry. Tutaj ogromne doświadczenie i duży wybór możliwych technik, pigmentów mają największe znaczenie.

Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie. Nie obawiaj się. Przez zabiegiem narysujemy kształt i uzgodnimy kolor. Wszystko wspólnie. Stawiamy na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.

 

NOWOŚĆ!  KONSULTACJA + WIZUALIZACJA

Madamki chciałybyście sprawdzić jak to będzie z nowym makijażem brwi ? Teraz mamy taką możliwość! Wprowadzamy konsultację połączona z wizualizacja komputerową oraz rysunkiem u wybranego specjalisty!

Tak! I to nie koniec! Na bazie rysunku oraz omówionego koloru będzie wykonana Henna Perfect Eyelash, którą będziecie mogły cieszyć sie nawet do 4 tygodni. Będzie również opcja z dodatkową laminacją brwi dla bardziej wymagających. Hennę taką będzie można powtarzać  w naszym najnowszym Lash & Brow Bar w trakcie oczekiwania na zabieg, jak również jako pielęgnacje po zabiegu makijażu. Jesteście na tak? My nie możemy się na was doczekać!

Do zobaczenia Madameczki!

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

Pon – Pt – 10:00-19:00