Ultranowoczesny laser VASCU MASTER

profesjonalne narzędzie do leczenia zmian naczynkowych.

Laser VASCU MASTER to nowoczesny i skuteczny system nieinwazyjnego leczenia zmian naczynkowych, mieszczących sie na twarzy oraz kończynach dolnych. Jeden z najlepszych możliwych wyborów dla osób zmagających się z problemem widocznych, pęknietych lub rozszerzonych naczynek. Laser diodowy VASCU MASTER gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek.

Na czym polega zabieg?

Zawarta w naczynkach hemoglobina pochłania energię fali laserowej. W wyniku tego procesu dochodzi do koagulacji oksyhemoglobiny, a naczynko ulega chwilowemu wybieleniu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. niewielkie ukłucie czy pieczenie może towarzyszyć jedynie strzałowi lasera. W przypadku większych zmian, po zabiegu może pojawić się obrzęk bądź rumień, który zniknie w ciągu
kilku godzin. Po pewnym czasie zamknięte naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu. Długośc fali 980nm jest jedną z najlepiej pochłanianych przez hemoglobinę, dzięki czemu zabiegi są bardzo skuteczne.

Wskazania do zabiegu laserowego VASCU MASTER:

zamykanie drobnych naczyń krwionośnych

rozległe naczynia kończyn dolnych

leczenie trądziku różowatego

usuwanie naczyniaków płaskich

Co przed zabiegiem?

Przed zabiegiem warto zadbać, by skóra była czysta i bez wykwitów. Nie powinniśmy się też wcześniej opalać. A na kilka dni przed zabiegiem nie wolno wykonywać mikrodermabrazji ani peelingów chemicznych. Dobrze również unikać leków, antybiotyków oraz ziół światłouczulających.

Kiedy zabieg jest niewskazany?

Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu laserowego może być:

choroba serca,

problemy z ciśnieniem,

tendencja do bliznowców,

ciąża i karmienie piersią,

infekcje,

nowotwór skóry,

cukrzyca

niedawno wykonywane zabiegi medycyny estetycznej.

Jak pielęgnować wrażliwą cerę naczynkową?

Przy cerze naczynkowej bardzo ważna jest codzienna pielęgnacja. Należy działać profilaktycznie, aby nie doszło do nasilenia i zwiększenia ilości naczynek. Codzienna pielęgnacja wymaga też odpowiednich kosmetyków, które uszczelnią i wzmocnią naczynka. Nasz specjalista poleci najbardziej odpowiednią gamę kosmetyków Image Skincare dedykowaną specjalnie dla twoich potrzeb.

MADAME ART

ul. Katowicka 11/b2
61-131 Poznań
kom: +48 533 55 22 09

GODZINY OTWARCIA

Pon – Pt – 10:00-19:00

OBSERWUJ NAS